سردار آزمون: این سوال را از ملی پوشان نپرسید!

مهاجم تیم ملی فوتبال از تلاش بازیکنان برای پیروزی مقابل هنگ کنگ گفت.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ سردار آزمون، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری پیش از بازی با هنگ‌کنگ در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۶ اظهار کرد: نسبتا بازی سختی خواهد بود چون می‌خواهند دفاع فشرده انجام دهند و شاید کار را سخت کند. اگر چیزی را که کادر فنی می خواهد انجام بدهیم کار آسان می‌شود.

او ادامه داد: امیدواریم فردا سه امتیاز را بگیریم تا اولین بازی را با برد جشن بگیریم. جا دارد به تیم ملی نوجوانان هم تبریک بگویم که کاری کردند کارستان. همه ما پشت بازیکنان نوجوان هستیم و امیدواریم در آینده نتایج خوبی بگیرند و مایه افتخار ما شوند.

با توجه به ۴۸ تیمی شدن جام جهانی خیلی‌ها انتظار دارند که تیم ملی ایران جزو ۱۶ تیم برتر جهان باشد. سردار آزمون در این خصوص گفت: در بازی‌های پایه و بازیکنان بزرگسال فرق بسیاری وجود دارد چون تجربه بیشتری داریم شاید برتر باشیم ولی مغرور نمی‌شویم و باید در زمین نشان دهیم. اسم ها در زمین کاری انجام نمی‌دهند و باید تلاش کنیم. این وظیفه ماست که بهترین‌ها را انجام دهیم. برابر افغانستان، ژاپن و حتی هنگ‌کنگ با آمادگی به زمین می‌رویم و مهمترین چیز برای ما کسب برد است.

آزمون در مورد جو تیم ملی و امکان نیمکت نشین شدن بازیکنان بزرگ گفت: به سوال شما احترام می‌گذارم. امیدوارم هیچ زمان از بازیکنان ملی‌پوش این سوال را نپرسید. هر کسی که بهتر از ماست و به تیم ملی می آید وظیفه دارد که تمام جان خود را برای تیم ملی بگذارد. مربی هم هیچ زمان این خیانت را نمی‌کند که بازیکنان را از قصد کنار بگذارد. خدا را شکر الان مربی ما آدم رکی است. ایشان و مورینیو رک هستند. امیدوارم نسل‌های آینده طوری تمرین و بازی کنند که جای ما را پر کنند. الان ۱۰ سال است که فیکس بازی می‌کنم و از نسل‌های همین نوجوانان که بازی می‌کنند این کار را انجام بدهند. من جام جهانی نوجوانان را تجربه نکردم اما آنها آنقدر خوب هستند که الان در این سطح بازی می‌کنند. هر کسی از من و طارمی و حتی بیرانوند بهتر است بازی می‌کند.

 

  • محسن ارسالی در

    حر ف زدن آزمون در جمع خبرنگاران که اینجوری است در جمع کادرفنی و سایر بازیکنان رو باید ببینیم
    ۷۰ درصد بازی های روم رو از سکو نگاه کرده اصلا جز ۱۸ نفر و بازیکنان ذخیره هم نبوده

دیدگاه تان را بنویسید