با حضور صالحی امیری برگزار شد؛

مراسم تجلیل از افتخار آفرینان بازی های المپیک 2021 ناشنوایان

مراسم تجلیل از افتخار آفرینان بازی های المپیک 2021 ناشنوایان صبح امروز (سه شنبه ۱۷ خرداد) برگزار شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، مراسم تجلیل از افتخار آفرینان المپیک ناشنوایان 2021 برزیل با حضور سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، کیکاوس سعیدی دبیرکل، علی رغبتی سرپرست معاونت ورزشی وزارت ورزش و جوانان،  پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی،  هادی ساعی عضو هیئت اجرایی کمیته و رئیس فدراسیون تکواندو ،مجید کیهانی عضو هیات اجرایی، حسن رنگرز مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان مازندارن ، مهران تیشه گران رئیس فدراسیون ورزش ناشنوایان و سایر مسئولان این فدراسیون، محمد علی قادری رئیس سازمان بهزیستی کشور،دکتر سید مهدی فرشادان نماینده مجلس شورای اسلامی، غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی، آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو،  سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته، هاشم صیامی رئیس فدراسیون دو ومیدانی ،پرگررئیس کنفدراسیون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه و سایر مسئولان رشته های اعزامی به بازی های المپیک ناشنوایان (برزیل) ،کادر سرپرستی،کادر فنی و افتخار آفرینان اعزامی به  این دوره از بازیها و جمعی از مدیران و مسئولان ورزش کشور برگزار شد.

 در این مراسم مهران تیشه‌گران رئیس فدراسیون ناشنوایان گزارشی از عملکرد کاروان اعزامی به رقابت‌های برزیل را ارائه کرد و گفت: در دوره گذشته هفتم شدیم و اما امسال عنوان سوم را به‌دست آوردیم. با توجه به تعویق بازی‌های آسیایی قول دادیم امسال پاداش ویژه دولت را به مدال‌آوران بدهیم.

  در ادامه صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک  ضمن تجلیل از افتخار آفرینان بازی های المپیک 2021 ناشنوایان اظهار کرد:  قلبا شما را دوست دارم و خدا را شاهد می گیرم فقط و فقط برای شادی دل شما این مراسم برگزار شد. با خدا عهد کردیم من و همکارانم تا زمانی که مسئولیت داریم از شما غافل نشویم  و بر همه ما واجب است مدافع انسانهای مظلوم باشیم کلام وحی است و  عدالت فلسفه خلقت است و همه باید از ناشنوایان حمایت کنند، شنوایی در جسم نیست و در قلب است و شما عزیزان با قلب خود می شنوید.

رئیس کمیته ملی المپیک افزود: ما از شما  طلب دعا داریم چراکه  دعای شما  با خلوص نیت است، مستجاب می شود.جمع شدن امروز ما یک دلیل روشن دارد چراکه ما به شما مدیونیم و آنچه تاکنون انجام شد حداقل هاست و جبران خواهیم کرد، زیرا ادعای عدالت علی داریم پس باید این عدالت محقق شود.

وی افزود: یکبار برای همیشه باید تصمیم بگیریم  چرا که نباید تفاوتی بین ورزشکاران ناشنوا و سایرین قائل شویم بلکه باید تمامی مسئولان امر تلاش کنیم طوری برنامه ریزی کنیم تا دیگر شاهد  فاصله و تبعیض نباشیم. نباید برای سایر قهرمانان و ورزشکاران دغدغه اشتغال و مسکن داشته باشیم.

 صالحی امیری ابراز داشت: به شخصه شاهد بودم آقای تیشه گران چه زحماتی برای اعزام کاروان به بازیهای المپیک ناشنوایان کشید و پدرانه بدون هیچ چشمداشتی برای این مجموعه زحمت کشید.در این‌ مکان جمع شده‌ایم تا یک پیام به کادرفنی، مربیان، ورزشکاران دختر و پسر  منتقل کنیم و آن این‌که شما دیده می‌شوید و همچنان که از سایر قهرمانان در این سالن تقدیر کردیم از شما هم تقدیر کردیم. و حضور  رئیس سازمان بهزیستی در این جمع بدان معناست که  عدالت اجرا خواهد شد. قلب ما با شماست و شما را قلبا دوست داریم.

در این مراسم از 100 نفر از اعضای کادر سرپرستی،مربیان و افتخار آفرینان کاروان اعزامی به بازیهای المپیک ناشنوایان 2021 از سوی کمیته ملی المپیک تجلیل بعمل آمد.

 

دیدگاه تان را بنویسید