صنعت نفت - هوادار لغو می شود؟

اتفاقات رخ داده در آبادان و بلا تکلیف گذاشتن تیم هوادار از سوی تیم میزبان، منجر به شرایط نامناسبی شده که شاید با تصمیم مسئولان برگزاری مسابقه برای لغو این دیدار شود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ میزبانی عجیب مسئولان صنعت نفت آبادان از تیم هوادار و بلاتکلیفی تیم مهمان در آستانه برگزار مسابقه، احتمالا منجر به لغو این دیدار خواهد شد.

 

ورزش سه نوشت: اعضای تیم هوادار در فاصله کمتر از ۸ ساعت تا دیدار با نفت آبادان که قرار بود در مسجد سلیمان برگزار شود همچنان در آبادان به سر می‌برند. باشگاه هوادار طی اطلاعیه‌ای از اتفاقات رخ داده در ساعات اخیر خبر داد و از احتمال قوی لغو این دیدار نوشت.

در اطلاعیه باشگاه هوادار آمده: روز گذشته بود که پیرو ابلاغ مصوبه شورای تامین استان خوزستان مکان برگزاری دیدار نفت و هوادار بیست و چهار ساعت مانده به زمان آغاز به یک‌باره از آبادان به مسجدسلیمان تغییر کرد اما این پایان ماجرا نبود.

پیرو دستور سازمان لیگ و با توجه به رزرو هتل، پرواز و... از سوی باشگاه هوادار و کنسل شدن تمامی آن‌ها با توجه به بی برنامگی صورت گرفته از سوی نهاد برگزاری و باشگاه میزبان، مقرر گردید باشگاه نفت آبادان تمامی تمهیدات را جهت عزیمت هواداری‌ها در روز پنج‌شنبه از آبادان به مسجد سلیمان مهیا سازد که اگر چه سفر پنج ساعته با اتوبوس از آبادان به مسجدسلیمان در روز برگزاری دیدار امری غیر حرفه‌ای است اما با موافقت سرمربی و مدیران باشگاه هوادار جهت احترام به مردم شریف آبادان عزیز و سوگوار در شرف اجرایی شدن قرار داشت که متاسفانه مجددا مفاد صورت جلسه نشست هماهنگی دیدار مذکور زیر پا گذاشته شد و در ساعت ۱۲، هشت ساعت مانده تا آغاز دیدار و در حالی‌که هواداری‌ها کماکان در هتل پارس کاروانسرا آبادان قرار دارند و با توجه به فاصله پنج ساعته دو شهرستان، مصاف فوق در آستانه لغو قرار دارد.

هواداری‌ها اما بامداد روز پنج‌شنبه به آبادان رسیدند و متاسفانه نفتی‌ها در اقدامی ناعادلانه و در همین ساعت خود را به مسجدسلیمان رساندند و با یک استراحت مناسب خود را مهیای برگزاری این دیدار نموده‌اند، در حالی‌که هوادار چهار روز پیش و نفت آبادان هشت روز پیش آخرین دیدار خود را برگزار کرده است!

از آن سوی اما در دومین حرکت غیر اخلاقی عوامل برگزاری دیدار رضا عنایتی و شاگردانش را هشت ساعت مانده تا آغاز دیدار و در آبادان معطل اتوبوس برای سفر طاقت فرسا به مسجد سلیمان نموده‌اند که مشخص نیست عامل اتفاقات جاری شرایط تاریخی شهر آبادان است یا میزبانی تاریخی باشگاه نفت آبادان که متاسفانه به اذعان مدیران باشگاه نفت آبادان، نمایندگان سازمان لیگ و نمایندگان هیئت فوتبال، بخش امور مسافرت‌های وزارت نفت که وظیفه تامین سخت افزار و هزینه‌های مربوط به باشگاه نفت آبادان را بر عهده دارد ظاهرا هیچ‌گونه همکاری را با باشگاه میزبان جهت پشتیبانی بدیهی از باشگاه میهمان نداشته و ندارد که در ساعت نگارش اطلاعیه فوق، صورت‌جلسه لغو دیدار مذکور از سوی عوامل برگزاری دیدار در حال نوشتن و به امضا رسیدن است که بدین‌ترتیب دیدار نفت آبادان و هوادار با وجود تحمل تمامی دشواری‌ها از سوی باشگاه هوادار، رسما در آستانه لغو شدن قرار دارد.

بازیکنان هوادار نیز که جهت صرف صبحانه و سفر به مسجدسلیمان به لابی هتل پارس کاروانسرای آبادان آمده بودند پس از تماشای یک دستگاه اتوبوس مستهلک چهل و چهار نفره جهت سفر پنج ساعته، با موافقت مسئولان برگزاری که متن صورت‌جلسه زیر پا گذاشته شده است، مجددا به اتاق‌های خود بازگشتند و از آن سو اما نفتی‌‌ها که خود مسبب اتفاقات جاری شده‌اند پس از برگزاری تمرین روز گذشته‌شان با دو دستگاه اتوبوس وی‌آی‌پی بیست و پنج نفره خود را به مسجد سلیمان رسانده و از شب گذشته در شهر محل برگزاری به سر می‌برند!

دیدگاه تان را بنویسید