تایید بازگشت فغانی به فوتبال ایران/ داور بین المللی ایران: به زودی به کشور بر‌می‌گردم

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان گفت: از فغانی خواسته‌ایم در چند بازی آخر لیگ و جام حذفی از وی به عنوان داور در مسابقات استفاده کنیم.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، شهاب عزیزی خادم در خصوص شایعاتی که پیرامون قضاوت علیرضا فغانی در دربی مطرح شده است اظهار داشت: ما از آقای فغانی که افتخار داوری کشور است خواستیم در چند بازی آخر لیگ و جام حذفی استفاده کنیم و اگر مشکلی نباشد این اتفاق خواهد افتاد.

وی ضمن تشکر از اشکان دژاگه و مسعود شجاعی برای خدمات به تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: از این 2 بازیکن محبوب که خداحافظی کرده‌اند در آینده‌ای نزدیک تقدیر خواهد شد.مطمئنا در آینده نزدیک از 2 کاپیتان اسبق تیم ملی آقایان دژاگه و شجاعی قدردانی خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به مشکلات پیش روی فدراسیون در پرداخت بدهی‌ها عنوان کرد: دن گاسپار دستیار سابق کی‌روش بدهی از چند سال قبل دارد که امروز و فردا بدهی وی پرداخت خواهد شد. همچنین بدهی کادر فنی تیم ملی فوتسال هم پرداخت خواهد شد. متاسفانه بخشی از زمان ما صرف بدهی‌های بر جای مانده گذشته ولی امیدوارم هر چه سریعتر از فضای تاریک گذشته عبور کنیم.

تسنیم نوشت: علیرضا فغانی درباره حضورش در ایران برای قضاوت در بازی‌ دربی یک چهارم نهایی جام حذفی و دیدارهای هفته‌های پایانی لیگ برتر اظهار داشت: ما برای بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق در تایلند حضور داشتیم. قرار است با توجه به هماهنگی‌هایی که از قبل صورت گرفته در فرصت مناسب در ایران حضور پیدا کنم.

وی افزود: صحبت برای قضاوت در بازی خاصی نشده است، اما هر بازی که نیاز بوده و مدنظرشان باشد و همینطور در چند بازی هفته‌های پایانی در خدمت‌ خواهم بود.

 

  • رضا شریف ارسالی در

    عالی

دیدگاه تان را بنویسید