ملی پوشان فوتبال در بحرین قرنطینه شدند

در صورت مشخص شدن پاسخ تست‌ها، نخستین تمرین شاگردان اسکوچیچ فردا برگزار می‌شود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، تیم ملی فوتبال کشورمان از ششم خرداد اردوی خود را در جزیره کیش آغاز کرد و امروز (دهم خرداد) طبق زمانبندی اعلام شده از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا راهی شهر برگزاری مسابقات شد.

البته پیش از ترک کیش، واکسیناسیون اعضای تیم ملی بیستم اردیبهشت‌ماه انجام شده بود، با تزریق دومین دوز واکسن صبح امروز به سرانجام رسید تا ملی‌پوشان با خیالی آسوده راهی بحرین شوند.

ملی‌پوشان سرانجام از ساعت 15:00 با پرواز اختصاصی کیش ایر جزیره کیش را به مقصد منامه ترک کردند و پس از پرواز 40 دقیقه‌ای، در بدو ورود طبق پروتکل‎های بهداشتی مورد تست PCR قرار گرفتند و سپس راهی هتل دیپلمات ردیسن بلو هتل شدند.

پس از ورود به هتل، هرکدام از اعضای تیم در اتاق‌های جداگانه مستقر و قرنطینه شدند. طبق آیین نامه برگزاری مسابقات ترک قرنطینه تخلف محسوب می‌شود و اعضای تیم‎‌ها در صورت ترک اتاق مورد مجازات قرار خواهند گرفت. به این منظور پذیرایی میان وعده و شام تیم‌ها در اتاق‌هایشان انجام شد.

طبق اطلاعات ارائه شده، انتظار می‎‌رود که پاسخ تست‌ها فردا صبح در اختیار کادر پزشکی تیم‌ها قرار بگیرد. در این صورت می‌توان انتظار داشت که نخستین تمرین تیم ملی فردا عصر برگزار شود که البته منوط به اعلام نتیجه تست‌ها است.

سامان قدوس هافبک تیم ملی ایران نیز وارد منامه شد و به محض ورود به قرنطینه رفت.

دیدگاه تان را بنویسید