life

باشگاه استقلال به حواشی به وجود آمده در خصوص شکایت دستیار سابق فرهاد مجیدی واکنش نشان داد.

جی پلاس، متاسفانه در بدو ورود تیم استقلال به کشور پس از صعود مقتدرانه از گروه مرگ لیگ قهرمانان آسیا حواشی در مورد باشگاه و پرونده میلیچیچ مربی سابق استقلال ایجاد شده است که لازم است توضیحاتی در این خصوص داده شود:

نامه‌ای که تصویر آن در فضای مجازی آن هم توسط خبرگزاری که در چند وقت اخیر همواره در پی ایجاد حواشی برای این باشگاه بوده است، مربوط به تقریبا یکسال قبل بوده است.

در این خصوص اختلاف حسابی بین باشگاه و‌ رقم ادعایی مربی سابق استقلال وجود داشت که در نهایت با شکایت ایشان به فیفا مبلغی که ایشان ادعا داشتند اندکی تقلیل یافت و رای اولیه به باشگاه اعلام شد.

باشگاه استقلال نیز طبق قانون در فرصت معین درخواست صدور رای تفصیلی را به فیفا اعلام کرد که بعد از چندماه رای تفصیلی به باشگاه اعلام شد.

در این بین، اختلاف حسابی بین باشگاه استقلال و وکیل آقای میلیچیچ بوجود آمد که به موجب آن این وکیل از بازپرداخت مبلغ ۲۰.۰۰۰ یورو اضافه پرداختی که به ایشان انجام شده بود سر باز زدند و باشگاه استقلال نیز به دنبال این است که این مبلغ به عنوان طلب آقای میلیچیچ از طرف وکیل ایشان مورد محاسبه قرار گیرد و پیگیر‌ی‌ها در این خصوص ادامه دارد.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1507940
ارسال نظر