life

برادر مهدی علی‌حسینی فرنگی‌کار اندیمشکی متهم به قتل از تعویق اجرای حکم او خبر داد.

جی پلاس، حمزه علی‌حسینی  درباره عدم اجرای حکم اعدام مهدی علی‌حسینی، اظهار کرد: قرار بود راس ساعت ۶ صبح امروز (یکشنبه) حکم اعدام اجرا شود که با واسطه‌گری بزرگان اندیمشک، سیاسیون و ورزشکاران، یک هفته به ما فرصت داده شد تا بتوانیم رضایت خانواده غلامی‌غیبی را جلب کنیم.

ایسنا نوشت: وی با بیان این‌که برادر من بامداد روز گذشته از قرنطینه خارج شد، گفت: خانواده مرحوم غلامی‌غیبی به ما اجازه ورود به خانه‌شان را نمی‌دهند اما بزرگان وارد کار شده‌اند و با این خانواده صحبت داشتند که امیدواریم با خواست خداوند، خانواده مقتول رضایت دهند. ورود جامعه ورزش و تماس قهرمانان کشتی با خانواده غیبی تاثیر بسیاری داشته است.

به گزارش ایسنا، مهدی علی‌حسینی فرنگی‌کار اندیمشکی در سال ۹۴ طبق حکم دادگاه متهم به قتل شد و پس از پنج سال حبس قرار بود صبح امروز حکم قصاص او در پی عدم رضایت اولیای دم اجرا شود که فعلا یک هفته به خانواده علی‌حسینی برای جلب رضایت فرصت داده شد.

 

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1491211 منبع: ایسنا
ارسال نظر

نظرات شما
  • بنده خدا

    دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹

    5ساله مردم شهر دزفول از این فاجعه دزدی در غم وسوختن هستن.جوان رعنایی سینه اش گلوله خورد چون با دست خالی از مادرش در برار دزد خانه شان دفاع کرد.جامعه ورزشی آبرویش را جای با ارزشی خرج کند