sport

سرمربى تیم فوتبال امید ایران از دریافت پیشنهادی برای دیدار با تیم المپیک قطر در پایان اردوی آتی خبر داد.

به گزارش جی پلاس، حمید استیلى در آستانه آغاز اردوى تیم فوتبال امید ابتدا از اضافه شدن امیرحسین پیروانى به کادر فنى این تیم خبر داد و گفت: همه ما به خوبى مى دانیم که کار سختى در پیش داریم و به همین دلیل از ابتدا به دنبال ایحاد کادرى قدرتمند با حضور نفرات توانمند و با تجربه بودیم. علاوه بر رضا شاهرودى و علیرضا امامى فر که هر دو مربیان با دانش و صاحب تجربه هستند با موافقت کمیته فنى با امیرحسین پیروانى وارد مذاکره شدیم.

وی افزود: پیروانى مربى با دانش و با اخلاقى است که در تیم جوانان سابقه همکارى با تعدادى از اعضاى تیم را داشته و از هر نظر یک انتخاب بسیار منطقى و مناسب بود. چند جلسه با هم صحبت کردیم و خیلى زود به توافق رسیدیم چرا که نگاه مثبت و سازنده اى وجود داشت و فکر مى کنم در این کادر هیچ هدفى به جز موفقیت و سربلندى تیم المپیک ایران وجود ندارد. امیرحسین پیروانى عضو جدید کادر فنى تیم امید خواهد بود که کار خودش را از اردوى آتى رسما با تیم آغاز مى کند. به این ترتیب کادر ما تکمیل شده و در بخش فنى هم یک تیم کامل ، یکدل و متحد خواهیم بود.

سرمربى تیم ملى امید ایران همچنین از احتمال انجام دیدار این تیم برابر قطر خبر داد و اظهار داشت:فدراسیون فوتبال قطر به ما پیشنهاد داد بعد از بازی مقابل اندونزی در دوحه برابر تیم المپیک قطر قرار بگیریم. این پیشنهاد از هر نظر فوق العاده است اما با بازى هاى لیگ تداخل دارد. بر همین اساس با آقاى سعید فتاحى مذاکراتى داشتیم که باید از وی و سازمان لیگ همچنین مربیان باشگاهها به خاطر حمایت هایی که در تنظیم برنامه ها با تیم امید تا امروز داشته اند تشکر کنم .اگر شرایط فراهم شود و بتوانیم امکان جا به جایی بازی ها را داشته باشیم می توانیم بعد از انجام دو مسابقه برابر اندونزی یک بازی بسیار مفید هم مقابل قطر برگزار کنیم که در اینصورت اردوى آبان ماه براى ما بسیار مفید و ایده آل خواهد بود.

 

استیلى در پایان گفت:از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تشکر مى کنم همچنین امیدوارم سایر بخش ها و ارگان هاى مربوطه هم در این مقطع باقیمانده نهایت همراهى و حمایت را از تیم داشته باشند تا فدراسیون فوتبال در این مسیر تنها نباشد و در فرصت کوتاه باقیمانده با بهترین شرایط و تامین تمامى امکانات مورد نیاز برنامه هاى آماده سازى خودمان را به بهترین شکل ممکن دنبال کنیم.

 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1286326
ارسال نظر

موضوعات داغ