sport

جام ملت های آسیا 2019

مهاجم تیم ملی ایران گفت: صددرصد نبود طارمی در بازی ژاپن ناراحت کننده است و او یکی از بهترین بازیکنان آسیاست.

به گزارش سرویس ورزشی جی پلاس، تیم ملی کشورمان امشب از ساعت 19:30 به وقت تهران در ورزشگاه محمد بن زاید در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف تیم ملی چین رفت و با نتیجه 3 بر صفر به پیروزی رسید و به نیمه نهایی راه پیدا کرد. شاگردان کی‌روش در این مرحله باید با ژاپن بازی کنند.

سردار آزمون، ستاره این دیدار پس از این بازی درباره از خودگذشتگی‌اش در صحنه پاس به طارمی گفت: ما یک تیم هستیم. اگر دروازه خالی برای ما مهیا شود و نتوانم به گل تبدیل کنم به مهدی پاس می‌دهم یا به همبازی‌های دیگر و من نمی‌توانم به تیم خیانت کنم.

سردار درباره نبودن طارمی در بازی با ژاپن و تاثیر این غیبت گفت: صددرصد نبود طارمی در بازی ژاپن ناراحت کننده است و او یکی از بهترین بازیکنان آسیاست. ولی ما بازیکنان جانشین خوبی داریم که می توانند زهردار تر از طارمی باشند. فکر می‌کنم بازی بهتری را در دیدار با ژاپن ارائه خواهیم داد.

مهاجم گلزن تیم ملی کشورمان درباره فشارهایش به دفاع چین گفت: ما قبلا نقاط ضعف چین را آنالیز کرده بودیم و خدارا شکر تاثیرگذار بود. ما فقط در شرایط کنونی به بازی ژاپن فکر می‌کنیم و کاملا با آرامش کارمان را دنبال می‌کنیم. نمی‌خواهیم شلوغ بازی کنیم. اگر بتوانیم ژاپن را شکست دهیم و به فینال راه پیدا کردیم درباره فینال صحبت خواهیم کرد. طارمی در صحنه اخطارش سُر خورد. او سعی کرد که خودش را نگه دارد ولی نتوانست.

 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کلمات کلیدی جام ملت های آسیا
کدخبر: 1102617
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ