تازه ترین ارزیابی کیفی خودروهای داخلی در تیر 1400+جدول/ بی کیفیت ترین خودرو کدام است؟

خودروی دنا پلاس توربو با 5 ستاره با کیفیت ترین خودرو و ام و ام ایکس 33 با دو ستاره به عنوان بی کیفیت ترین خودروی ایرانی شناخته شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران گزارش ارزشیابی کیفی خودرو اردیبهشت 1400 را منتشر کرد.

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به عنوان نهاد بازرسی مورد تایید وزارت صنعت، معدن و تجارت، بخش عمده مسئولیت ارزشیابی کیفی خودروها  در کشور را برعهده دارد. این شرکت نتایج این ارزشیابی را ضمن مقایسه با اهداف کیفی تعیین شده برای هرخودرو، براساس جدول سطوح کیفیت و حدود مجاز مصوب نیز مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد. گزارشی که از این بررسی‌ حاصل می‌شود را هرماه به وزارت صمت ارائه می‌کند.

فرآیند ارزشیابی کیفی خودروها به منظور آگاهی از تمام ایرادات موجود در خودرو به وسیله هدایت آدیت به کشف عیوب عملکردی و تاثیر حداکثری ایرادات ایمنی طراحی شده است. گفتنی است در ارزشیابی کیفی، خودرو از نظر عیوب ظاهری و عملکردی مورد بازرسی قرار می‌گیرد. شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران مطابق دستورالعمل‌های موجود، خودروهای داخلی را در پنج دسته قیمتی، مورد بررسی قرار داده و بسته به سطح کیفی و البته میزان رضایت مشتریان، بین ۱ تا ۵ ستاره کیفی را به آنها اختصاص می‌دهد. هدف اصلی از این گزارش، ارتقا کیفیت خودروها، افزایش رضایت مشتریان و ایجاد رقابت مثبت بین خودروسازها است.

در ادامه گزارش ارزشیابی کیفی خودروها در اردیبهشت ۱۴۰۰  مشاهده می‌کنید.

لیست جدید باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی


  • محمد رضا عالیخانی ارسالی در

    بهترین خودرو ازلحاظ کیفی فقط برلیانس h330

  • ناشناس ارسالی در

    چه جالب .ایران خودرو باکیفیت ترینه. خیلی مضحکه. بخاطر مطالب مزخرفت بلاک میشی. چون نمیخوام اینترنتم حروم شه واسه خزعبلات شما. تو فکر کن ملت احمقن.به اراجیفت ادامه بده

دیدگاه تان را بنویسید