رضا رحمانی وزیر معزول وزارت صمت(صنعت، معدن، تجارت در نامه ای خطاب به رییس جمهور به برکناری خود واکنش نشان داد.

به گزارش جماران، رضا رحمانی وزیر برکنار شده وزارت صمت در نامه ای خطاب به رییس جمهور روحانی نوشت: جناب آقای واعظی با اینجانب تماس و تهدید کردند در صورت رای نیاوردن طرح تشکیل وزارت بازرگانی در مجلس شورای اسلامی شما برکنار خواهید شد و لازم است در این فرصت با لابی، نمایندگان خصوصا نمایندگان آذری زبان را قانع و برای این طرح رای بگیرید، بنده هم عرض کردم مجلس که زیر نطر بنده نیست و بنده مشکلی با موضوع ندارم. 

امروز 1399/2/22 که اینجانب در جلسه توسعه صادرات دفتر معاون اول محترم حضور داشتم مجددا جناب آقای واعظی تماس گرفتند و اعلام نمودند استعفا بدهم.

به استحضار می رسانم اینجانب حجت شرعی برای استعفا نمیبینم و کماکان مثل 19 ماه و سالیان گذشته با تمام توان آماده خدمت گزاری بوده و بویژه در شرایط سخت کشور و تجربیات گرانبهایی که اندوخته ام کماکان آماده فداکاری و خدمت گزاری شبانه روزی به مردم عزیزمان هستم.

از اینکه در دوره حدود 19 ماهه مسئولیت اینجانب علی رغم برنامه ریزی های دشمنان نظام و انقلاب برای تعطیلی تولید کشور به مدد الهی و تلاش شبانه روزی همکاران صدیقم نسبت به حفظ، افزایش و رونق تولید و تامین کالای اساسی و ما یحتاج عمومی کشور بویژه عبوراز تحریم ها و حوادث مختلف و علی الخصوص بحران کرونا که مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده است بخ خود می بالم و در تعجب هستم که چرا علی رغم حصول نتایج درخشان و قابل افتخار می بایست اینگونه بنابه انگیزه های سیاسی تحت فشار قرار گیرم. 

در هر حال هر تصمیمی بگیرید برای اینجانب محترم است و کماکان خود را خدمت گزار کوچک و عاشق ملت بزرگ ایران و سرباز ولایت می دانم.

photo_2020-05-11_19-31-27

این نامه با واکنش روابط عمومی دفتر ریاست جمهوری همراه شد {در اینجا بخوانید}

بیشتر بخوانید:

 رضا رحمانی برکنار شد/ مدرس خیابانی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت شد

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
47 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.