life

سواد زندگی؛ کتابخانه – اگر کار و کسبی دارید و یا آنکه می خواهید راه اندازیش کنید؛ باید پرسش های کلیدی را مطرح کنید و برای آنها پاسخهای مناسبی بیابید. یکی از مهم ترین آنها این است که چگونه می خواهید بازاریابی محصول و یا خدمت خود را اجرا کنید. برای انجام این کار نیازمند برنامه ای هستید که طرح بازاریابی نام دارد و گام به گام شما را در این مسیرهدایت می کند. متاسفانه بیشتر کار و کسبهای ایرانی بدون تهیه چنین برنامه ای پیش می روند و از همین روی قدرت رقابت با رقبای جدیدشان را ندارند. این کتاب با استفاده از یک برنامه نه بخشی شما را برای ساختن این برنامه همراهی می کند. این بخشها خود به سه گروه تقسیم می شوند؛ اقدامات قبل، در هنگام و پس از فرآیند بازاریابی. انتخاب بازار هدف، پاسخ شما به بازار و رسانه ای که برای ارتباط با مشتریان انتخاب می کنید سه بخش اقدامات قبل از فرآیند بازاریابی هستند. با مطالعه کتاب با دو قسمت دیگر و همچنین با بخشهای آنها آشنا خواهید شد. در پایان مطالعه کتاب یک برنامه بازاریابی یک صفحه ای دارید در حالیکه شرکتهای متخصص بازاریابی برای تهیه همین برنامه بازاریابی مبلغ هنگفتی از شما درخواست می کنند.
این کتاب را آلن دیب نوشته است. او یک کارآفرین، متخصص فناوری و یک فروشنده کارآمد است. دیب شرکتهای زیادی را راه اندازی و به فروش رسانده است. کتاب "طرح بازاریابی کسب و کارهای کوچک" یکی از پرفروش ترین کتابهای بازاریابی و فروش در سایت آمازون بوده است. این کتاب را فواد معصومی ترجمه و انشارات آریانا قلم منتشر کرده است. اگر می خواهید کار و کسب خود را سودآورتر کنید و میزان فروش خود را بالا ببرید؛ حتما این کتاب را مطالعه کنید. کتاب را می توانید از اینجا تهیه کنید. توجه:

اگر لینکی معرفی می کنیم صرفاً جهت سهولت دسترسی و تهیه کتاب برای شما خوانندگان محترم است. بدانید که برای معرفی و دادن لینک، با هیچ ناشر، کتابفروشی و یا فروشگاهی قرارداد و توافق مالی نداریم.

www.savadezendegi.com
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1252032 منبع: savadezendegi.com
ارسال نظر

موضوعات داغ