بهترین روش شستن بالش در 3 مرحله

ابتدا برچسب روی بالش خود را بررسی کنید تا قابل شستشو باشد. بیشتر بالش های پر و مصنوعی را می توان با خیال راحت شست!

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ با گذشت زمان، بالش های کرکی با جذب کثیفی و گرد و غبار، تغییر رنگ داده و دیگر جذاب نیستند. آن بالش های زشت را بیرون نریزید، در عوض آنها را بشویید و استفاده کنید.

 

مواد لازم برای شستن بالش های کثیف :

 

نحوه شستن و سفید کردن بالش های زرد شده :

ابتدا برچسب روی بالش خود را بررسی کنید تا قابل شستشو باشد. بیشتر بالش های پر و مصنوعی را می توان با خیال راحت شست!

 

در صورت وجود روکش و محافظ بالش آن را جدا کنید.

 

مرحله 1 - آب گرم را خیس کنید

اولین قدم در روند تمیز کردن، خیساندن بالشهای کثیف خود در آب گرم است. با این کار مواد اولیه تمیز کننده شروع به حل لکه های سخت می کند! (اگر ماشین لباسشویی درب بالایی دارد، می توانید خیساندن را در لباسشویی خود انجام دهید. برای افرادی که درب لباسشویی آن ها از جلو باز می شود، نمی توانند داخل لباسشویی عمل خیساندن را انجام بدهند بنابراین در ظرفی جدا بالش ها را خیس کنید.)

 

با آوردن یک قابلمه بزرگ آب روی اجاق گاز خود شروع کنید. مواد شوینده ماشین ظرفشویی و بوراکس را در آب جوش بریزید و هم بزنید تا مواد پودر شده حل شوند. اگر نمی خواهید مواد تمیزکننده را داخل قابلمه مخلوط کنید، می توانید آب را در یک سطل بریزید و سپس مواد خشک را اضافه کنید.

 

وقتی مواد خشک در آب حل شدند، آب را داخل لباسشویی (یا هر کجا که بالش خود را خیس می کنید) به همراه سفید کننده بریزید. سپس اجازه دهید بالش ها حدود 30 دقیقه در آب خیس بخورند. همچنین باید اطمینان حاصل کنید که بالش ها کاملاً در آب قرار گرفته اند و تا نیمه ی آن خیسانده نشده باشند.

 

مرحله 2 - شستشوی ماشین

پس از خیساندن، بالش ها را از طریق یک چرخه شستشوی کامل در ماشین لباسشویی خود بشویید. در صورت امکان گزینه شستشوی دوم را انتخاب کنید.

 

مرحله 3 - خشک کنید

سرانجام، تنها کاری که باید انجام دهید این است که بالش های خود را خشک کنید. اگر بالش کرکی و پر دارید، آنها را در قسمت خشک کن و روی "کرک" یا "هوا" قرار دهید. بالشهای مصنوعی را می توان با حرارت کم خشک کرد. چند توپ تنیس یا توپ خشک کن خانگی به خشک کن اضافه کنید تا به خشکی بالش ها کمک کند.

 

پیشنهاد می کنیم که این روش را روی چند بالش کثیف خود آزمایش کنید. بررسی کنید که "قبل و بعد" بالش ها از حالت ناخوشایند به ظاهر کاملاً جدید تبدیل می شوند.

 

منبع: بیتوته

دیدگاه تان را بنویسید