رئیسی قولش در مورد مسکن را تکرار کرد

سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری که به هرمزگان سفر کرده بود تاکید کرد: حتما در ۴ سال ۴ میلیون مسکن می‌سازیم.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری با اشاره به طرح دولت سیزدهم برای مسکن سازی در کشور تاکید کرد که حتما در طی 4 سال 4 میلیون واحد مسکونی وعده داده شده ساخته خواهد شد و افزود: «کشور بیش از این به مسکن‌سازی نیاز دارد. این مسئله برای ما جدی است و مصمم هستیم که به وعده خود عمل کنیم.»

رییس جمهور گفت: ساخت چهار میلیون واحد مسکونی در دولت سیزدهم یک‌وعده شعاری نیست و به عنوان نیاز مردم والزام قانونی، آن را عملی می‌کنیم.

 

حتما ساخت ۴ میلیون مسکن انجام می‌شود

 

حجت السلام سید ابراهیم رییسی روز جمعه در نشست خبری پایانی سفر ۲روزه به هرمزگان افزود: بعضی رسانه‌ها درمورد ساخت ۴ میلیون مسکن می‌گویند مگر می‌شود؟ بله ما می‌گوییم حتما این کار انجام می‌شود.

رئیسی گف: بخشی از این طرح در استان هرمزگان اجرا می‌شود و نیاز مردم جزیره هرمز نیز با ساخت حدود ۳۰۰تا ۴۰۰واحد مسکونی برطرف خواهد شد.

وی در پاسخ به پرسشی درباره نگرانی مردم هرمزگان در بحث انتزاع بخش‌هایی از شهرستان پارسیان و الحاق آن به استان فارس تصریح کرد:پیش از این چنین بحثی مطرح شده اما فعلا در دستور کار دولت نیست.

رییس جمهور اظهارداشت: وقتی کار به صورت قانونی انجام و کالا توسط ملوان وارد کشور شد مشخص می‌شود کالا اجازه ورود و قابلیت عرضه در همه نقاط کشور را دارد، همان‌گونه که کالا از مبادی رسمی وارد و به همه نقاط کشور اجازه ورود دارد.

وی تصریح کرد: بر ساماندهی این مساله تأکید و آیین نامه آن بزودی ابلاغ خواهد شد تا هم ملوانان بدانند به چه میزان کالا و هم جنس مورد نیاز کشور را وارد کنند، کالای همراه ملوان کانال خوبی برای واردات و صادرات است

حجم ویدیو: 1.39M | مدت زمان ویدیو: 00:01:06 دانلود ویدیو

دیدگاه تان را بنویسید