اینستاگرام راه‌های جدیدی را برای جلوگیری از آسیب به نوجوانان در نظر می‌گیرد

محققان فیسبوک (FB)، که اینستاگرام را در سال ۲۰۱۲ خریداری کرده‌اند، در سه سال گذشته در حال بررسی نحوه تأثیر این برنامه بر میلیون‌ها کاربر نوجوان و جوان خود بوده ‎اند. این تحقیقات نشان می‌دهد که این پلتفرم می‌تواند به سلامت روان، به ویژه در بین دختران نوجوان آسیب برساند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ پس از اینکه وال استریت ژورنال به اثرات منفی اینستاگرام اشاره کرد، این شبکه اجتماعی به نوعی آن ها را پذیرفت.

باشگاه خبرنگاران به نقل از فوربز نوشت: پس از آنکه وال استریت ژورنال فاش کرد محققان فیسبوک بار‌ها دریافته اند که پلتفرم اشتراک گذاری عکس اینستاگرام برای نوجوانان خطرناک است، اینستاگرام می‌گوید راه‌های جدیدی را برای جلوگیری از آسیب به آن‌ها در نظر می‌گیرد.

این روزنامه سه شنبه گزارش داد که محققان فیسبوک (FB)، که اینستاگرام را در سال ۲۰۱۲ خریداری کرده‌اند، در سه سال گذشته در حال بررسی نحوه تأثیر این برنامه بر میلیون‌ها کاربر نوجوان و جوان خود بوده ‎اند. این تحقیقات نشان می‌دهد که این پلتفرم می‌تواند به سلامت روان، به ویژه در بین دختران نوجوان آسیب برساند.

تجربیات منفی در اینستاگرام

کارینا نیوتن رئیس سیاست عمومی اینستاگرام، در بیانیه‌ای که روز سه شنبه منتشر شد، با اشاره به مقاله روزنامه وال استریت ژورنال نوشت: در حالی که اینستاگرام می‌تواند محلی باشد که افراد در آن "تجربیات منفی" دارند، اما تحقیقات داخلی فیس بوک نشان دهنده تعهد این شرکت به "درک مسائل پیچیده و دشوار است که جوانان ممکن است با آن دست و پنجه نرم کنند. "

اثرات منفی اینستاگرام

سخنگوی اینستاگرام نیز گفت: ما دائما بر روی کاستن از اثرات منفی مقایسه‌های اجتماعی و تأثیرات منفی تمرکز داریم.

دیدگاه تان را بنویسید