life

امروز 24 آبان 1399 ای تی اف بانکی دارایکم با رشد قیمت مواجه شد و برایاولین فاصله آن با ارزش ذاتی خود به کمتر از 2 هزار تومان رسید.

گروه کار و درآمد جی پلاس:  جدول زیر نمایانگر نوسانات سهام شرکت هایی است که در صندوق ETF دارا یکم حضور دارند. 

قیمت پایانی  هر واحد صندوق ای تی اف دارا یکم امروز 24 آبان ماه 1399 به  نوزده هزار و صد و شصت تومان رسید که نسبت به روز قبل یعنی (18 هزار و صد تومان)،  افزایش هزار تومانی داشته است.

ارزش ذاتی (NAV)صندوق دارا یکم هم اکنون حدود بیست هزار و ششصد تومان است که عدم معامله واحدهای آن در این قیمت به دلیل نوسان گیری عده ای از فعالان بازار در رنج های قیمتی متفاوت عنوان شده است.

دارا یکم در مدت عرضه خود برای اولین بار است که تا این حد (کمتر از دو هزار تومان) به ارزش ذاتی خود نزدیک شده است.

از دلایل عدم رشد قیمت دارایکم در نرخ های بالای بیست هزار تومان در روزهای گذشته می توان به جو روانی حاکم معاملات بازار و اصلاح سهام دو بانک صادرات و تجارت و همچنین خبر فروش واحدهای باقی مانده این صندوق توسط دولت در روزهای آینده اشاره کرد.

نام نماد قیمت هر سهم (تومان) میزان تغییرات نسبت به روز گذشته(درصد)
اتکام 755 3.7-
 البرز 402  0 
وبصادر 272  4.6+
وبملت 452 4.6+
وتجارت 300

 0

 

 

 

 

این مطلب برایم مفید است
15 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1481965
ارسال نظر

نظرات شما
  • عباس

    یکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹

    من خودم هم حدود ۶۵ درصد ار اصل پول را از دست دادم و از اینکه بازار حدود ۹۰ درصد باز منفی شد ناراحتم ولی ما خودمان نباید تیشه به ریشه خودمان بزنیم و اگر میخواهیم بازار را مثبت کنیم از حرفهای منفی در حال حاضر که بورس در حال جون گرفتن دوباره میباشد پرهیز کنیم درست است حق با ما است ولی ما هم باید کمک کنیم حتی برای یک هفته هم شده باید حرف منفی نزنیم چون با شنیدن این حرفها خریدارن سهام ترسیده و جو بازار را خودمان منفی میکنیم اابته همش این نبست ولی تا حدودی این موضوع هم بی تاثیر نیست .؛ بیایم خودمان هم کمک کنیم و صف فروش تشکیل ندهیم تا چند روز مثبت شد و جلوی رشد سهام را نگیریم در غیر اینصورت مقصر اصلی خودمان هستیم . درود بر شرف سهامداران

موضوعات داغ