life

مراسم معارفه بهنام حبیب‌زاده سرپرست فدراسیون تنیس روی میز صبح امروز در محل این فدراسیون برگزار شد.

به گزارش جی پلاس، مراسم معارفه بهنام حبیب زاده سرپرست فدراسیون تنیس روی میز صبح امروز (چهارشنبه) با حضور شروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها و اعضای فدراسیون برگزار شد.

در ابتدای مراسم مهرداد علی‌قارداشی رئیس پیشین فدراسیون گفت: اگر در این چهار سال موفقیتی در تنیس روی میز کسب شده، به خاطر همدلی جامعه این رشته و هیئت‌ها و مسئولان بوده است. این لطف بزرگی بود از سوی وزارت ورزش و جوانان که دوره سرپرستی نیز در اختیار یکی از اعضای خانواده تنیس روی میز قرار گرفت و سرپرست جدید در جریان همه امور قرار دارد.

همچنین شروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها در وزارت ورزش اظهار داشت: فدراسیون تنیس روی میز یکی از فدراسیون‌های موفق بوده و نمره بالایی از سوی کارشناسان وزارت ورزش کسب کرده است.

وی افزود: تدابیر وزارت ورزش این است که سرپرست منصوب شود و شرایط را برای برگزاری انتخابات فراهم کند. حبیب‌زاده از مدیران پرتلاش کشور است که سابقه فعالیت در این رشته را نیز داشته است. به هرحال حبیب‌زاده از امروز رسماً با دریافت حکم وزیر ورزش مسئولیت سرپرستی را عهده‌دار می‌شود. انشاالله تمهیدات لازم برای برگزاری یک انتخابات سالم و به دور از حاشیه فراهم شود تا در سال المپیک اتفاقات خوبی رقم بخورد.

بهنام حبیب زاده سرپرست فدراسیون نیز پس از دریافت حکمش گفت: تشکر از وزیر ورزش بابت اعتمادی که به من داشت تا این روند توسعه ادامه داشته باشد. فدراسیون در طول چند سال گذشته مسیر رشد و ترقی را در همه جهت ها داشته که با تلاش علیقارداشی صورت گرفته است. در این مسیر همه هیئت های استانی و مسئولان وزارت ورزش کمک کردند تا تنیس روی میز پیشرفت کند.

وی افزود: سعی خواهم کرد در این دوره کوتاه سرپرستی به نحو احسن و با ایجاد شرایط عادلانه و با رعایت قوانین و مقررات، یک انتخابات خوب برگزار شود و این مسیر به وجود بیاید. همچنین سعی خواهیم کرد با آرامش و با کمک همه عوامل و پیشکسوتان و روسای هیئت‌ها کار را جلو ببرم.

تنیس روی میز ,

تنیس روی میز ,

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1297716
ارسال نظر

موضوعات داغ