sport

رقابت‌های جهانی شمشیر سامورایی؛

سه برادر ایرانی که سابقه قهرمانی جهان در رشته کیک بوکسینگ را دارند، در رقابت های شمشیر چانبارا در سرزمین سامورایی ها درخشیدند و سهمیه المپیک گرفتند.

به گزارش جی پلاس، در چهل و چهارمین دوره رقابت‌های جهانی شمشیر سامورایی چانبارا که به میزبانی ژاپن برگزار شد، تیم ایران با قهرمانی در این رقابت ها، جواز حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو را به دست آورد.

امیر، محمد و مصطفی مصدق سه برادر ایرانی که سابقه قهرمانی جهان در رشته کیک بوکسینگ را دارند، در رقابت های شمشیر چانبارا در سرزمین سامورایی ها درخشیدند و سهمیه المپیک گرفتند.

چانبارا به صورت نمایشی و آزمایشی در المپیک ۲۰۲۰ توکیو حضور دارد.

امیر مصدق رئیس چانبارا ایران و عضو شورای مرکزی جهانی این رشته ورزشی، از فعالین ورزش های رزمی کشورمان و عضو کمیته فنی فدراسیون ورزش های رزمی به شمار می رود.

شهرام عظیمی سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی در پی کسب این موفقیت با صدور پیامی این افتخار آفرینی را به برادران مصدق و جامعه ورزش های رزمی تبریک گفت.

سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی با تبریک مجدد به امیر مصدق عضو کمیته فنی این فدراسیون، وی را یکی از فعالین ارزشی و پرتلاش ورزش های رزمی و رسانه قلمداد کرد که همواره در راستای رشد و توسعه ورزش های رزمی یار و همراه فدراسیون ورزش های رزمی بوده است.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1288525 منبع: روابط عمومی فدراسیون ورزش های رزمی
ارسال نظر

موضوعات داغ