sport

سرمربى تیم شهر خودرو معتقد است تیم امید توان لازم براى شکستن طلسم المپیک را دارد.

به گزارش جی پلاس؛ یحیى گل محمدى بعد از مسابقه تدارکاتى شهر خودرو برابر تیم ملی امید گفت: شاهد بازى بسیار خوب و مفیدى براى هر دو تیم بودیم؛ به خصوص براى تیم امید چرا که تیم ما مالکانه و با پاسکاری های زیاد بازى می کند. این سبک از بازى شبیه سازى مناسبى براى تیم امید است. فکر مى کنم هر دو تیم از این بازى به خوبى استفاده کردند.

سرمربى شهر خودرو همچنین درباره عملکرد تیم ملی امید گفت: به نظر من تیم ملی امید پتانسیل بالایی دارد. بازیکنان خوبى در اختیار این تیم هستند که خیلى از آنها در لیگ برتر بازى مى کنند و امروز هم عملکرد بسیار خوبى داشتند. باید به این تیم، امید داشته باشیم.

وی تاکید کرد: باور دارم که این بازیکنان مى توانند به المپیک صعود کنند. مسئله مهم این است که از هر نظر تیم امید را حمایت کنیم. امیدوارم تیم امید و کادر فنى خوب این تیم موفق باشد.

گل محمدى در پایان گفت: براى حمید استیلى که دوست و همبازى خوب من بوده، همچنین مدت هاست در کنار این تیم حضور دارد و طبیعتا بیش از هر کسى این بچه ها را مى شناسد، آرزوى موفقیت مى کنم. امیدوارم استیلى و همکارانش در این مسیر موفق باشند و بتوانند با همدلى و تلاش بازیکنان تیم امید را به نتیجه مورد نظر برسانند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1273296
ارسال نظر

موضوعات داغ