life

یک محصول جدید شامل یک هاب کنترل و اپلیکیشن هایی که روی موبایل والدین و فرزاندان نصب می شود، به افراد اجازه می دهد فعالیت های آنلاین فرزندانشان را کنترل کنند.

به گزارش جی پلاس، تولید کنندگان یک محصول جدید انگلیسی ادعا می کنند این گجت پس از نصب اجازه می دهد والدین به طور کامل موبایل فرزندانشان را کنترل کنند.

iKydz مجموعه ای از محصولات کنترل اینترنت شامل اپلیکیشن iKydz app  و دستگاه iKydz hub است. می توان iKydz hub را به طور مستقیم به روتر وای فای خانه متصل کرد. این بخش ها در کنار یکدیگر سیستمی را در خانه به وجود می آورند که می تواند هر دستگاه متصل به شبکه وای فای را به طور جداگانه کنترل کند.

تولید کنندگان iKydz به والدین اجازه می دهند تا به وسیله یک اپلیکیشن دسترسی کودکان به اینترنت را کنترل کنند. این محصول را می توان به هر موبایل، تبلت یا لپ تاپی مرتبط کرد. این فناوری روی سیگنال وای فای، ۳G یا ۴G کارمی کند و هر زمان و مکانی که موبایل  یا دستگاه کودک به اینترنت وصل شود، فعال خواهد شد.

این محصول از طریق یک اپلیکیشن کنترل مرکزی (iKydz hub ) کار می کند. از سوی دیگر اپلیکیشنی روی موبایل والدین دانلود می شود. علاوه بر آن اپلیکیشن دیگری روی دستگاه کودک دانلود می شود تا والدین بتوانند دستگاه فرزندشان را کنترل کنند.

 این اپلیکیشن به والدین اجازه می دهد فعالیت های کودک را رصد کنند. علاوه بر این، آنها تعیین می کنند فرزندشان چه وب سایت هایی را در چه مدت زمانی تماشا کند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کلمات کلیدی هاب کنترل
کدخبر: 1117775 منبع: مهر
ارسال نظر

موضوعات داغ