اخبار مرتبط

ابراهیم درستی بعدازظهر دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا و در واکنش به موضوع اعتراض عده ای از فروشندگان گوشی تلفن همراه در حوالی بازار موبایل چارسو گفت: در جلسه 2 روز پیش با حضور متولیان امر مصوب شد امکان ورود تلفن های همراه تا هفتم اسفند به صورت مسافری با ارائه کارت ملی، البته پس از پرداخت حق و حقوق دولت مهیا و ریجستری انجام شود.
وی تاکید کرد: گمرک تا یک ساعت پیش (زمان انجام مصاحبه و تهیه خبر) این مهم را هنوز اجرا نکرده و مذاکره داشته ایم تا حتی درصورت امکان، همین امروز مشکل حل شود.
درستی با بیان اینکه هدف ما تحقق آرامش در بازار است گفت: واحدهای صنفی را نیز به خویشتنداری دعوت کرده ایم تا از این شرایط سخت نیز عبور کنیم.
وی سهم و نیاز بازار برای واردات گوشی را در شرایط کنونی بین 700 تا 800 هزار گوشی عنوان کرد و گفت: همه باید در این شرایط که در تحریم آمریکا قرار داریم دست به دست هم دهیم تا این مرحله را سپری کنیم.
به گزارش ایرنا تعدادی از فروشندگان گوشی تلفن همراه امروز در حوالی بازارهای موبایل چارسو و علاءالدین اعتراض خود را درباره آنچه مشکل ریجستری گوشی خواندند اعلام کردند که با حضور مسئولان متولی اتحادیه و تشریح اقدامات در حال انجام برای حل مشکلات این بخش، به محل کسب خود بازگشتند.
تهرام/ 3225/ 1008
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.