رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گناوه از حذف نقاط حادثه خیز جاده گناوه به گچساران خبر داد.

 رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گناوه گفــت: عملیات برداشت تپه‌های مزاحم دید رانندگان در تقاطع حادثه خیز بقعه واقع در جاده فرعی گناوه به گچساران (جاده اختصاصی نفت) اجرا شد.

به گزارش جماران، سیدابوالحسن علوی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرگزاری ایرنا افزود: این قطعه که در مسیر تقاطع راه روستایی تل تل چم شهاب بخش مرکزی شهرستان در امتداد مسیر جاده ارتباطی گناوه به گچساران و روی تپه ماهوری قرار دارد، به علت قوس تند به نقطه‌ای کور و خطرناک برای رانندگان تبدیل شده‌ بود.

وی اظهارکرد: با وجود اختصاصی بودن محور فوق متعلق به شرکت نفت، به‌لحاظ حادثه‌خیز بودن و پیشگیری از وقوع تصادفات در بازدیدی که به‌همراه  فرماندار و فرمانده پلیس راه شهرستان در هفته جاری صورت گرفت، تصمیم به برداشتن تپه‌های ماهوری در این مسیر گرفته شد تا  این نقاط کور حذف و فضای دید بهتری برای رانندگان فراهم شود.

علوی گفت: در این ارتباط ماشین آلات راهداری در وهله اول در تپه ماهوری نزدیک تقاطع سه راهی بقعه مستقر شده‌اند و درحال برداشتن نقطه کور دید تردد رانندگان هستند.

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای گناوه افزود: همچنین نصب سرعت‌کاه و علایم هشداری در تقاطع سه راهی بقعه و برداشت دیگر تپه‌های ماهوری در دستور کار قرار گرفته است.

وی  بیان کرد: با توجه به عرض کم محور گناوه به گچساران و وجود چندین تپه ماهوری که دید را برای تردد کور کرده‌است، رانندگان رعایت سرعت مطمئنه را مد نظر قرار دهند.

علوی یادآورشد: در آخرین سانحه تصادف در این نقطه که بین دو دستگاه خودرو سواری هفته جاری رخ داد، دو تن کشته و سه نفر دیگر مصدوم شدند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.