سردار قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: پیام وعده صادق و پیام ایران به همه کسانی بود که در دنیا دل خودشان را به آمریکا خوش کرده بودند. همه جنایت کارهایی که در این جنگ بودند همه اقداماتی که کردند به حساب شان می رود.

به گزارش جماران؛ سردار قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم بزرگداشت اربعین شهادت سردار سرلشکر محمدهادی حاجی رحیمی گفت: جو بایدن که این طور خود را برای دفاع از اسرائیل تیکه و پاره کرده رسما اعلام کرد وارد درگیری نخواهد شد

وی افزود: پیام وعده صادق و پیام ایران به همه کسانی بود که در دنیا دل خودشان را به آمریکا خوش کرده بودند. همه جنایت کارهایی که در این جنگ بودند همه اقداماتی که کردند به حساب شان می رود.

 

 

سردار قاآنی: ایران بدون مخفی‌کاری و مقابل دوربین‌ها با قدرت و صلابت عملیات وعده صادق را انجام داد

 

 

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه ناتو و غرب برای مقابله با عملیات وعده صادق همه امکانات خود را به کار گرفتند، گفت: فرانسه، آلمان و انگلیس که شب عملیات وعده صادق هواپیما آوردند فکر نکنند همه چیز تمام شد، حساب آنها سرجای خودش است.

سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی روز چهارشنبه در اربعین شهادت سردار سرلشکر محمدهادی حاجی رحیمی از شهدای حمله موشکی روز ۱۳ فروردین رژیم جنایتکار صهیونیستی به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق، عملیات «وعده صادق» را دارای ویژگی‌های خاص عنوان کرد و گفت: در دریای سیاه ۷-۸ گروه ناو مستقر شدند تا جلوی عملیات را بگیرند و بیش از ۲۰۰ هواپیما از شب عملیات تا پایان در آسمان منطقه بودند. متراکم‌ترین نقطه دنیا به واسطه پدافند هوایی منطقه بود که ما عملیات کردیم در تاریخ پیدا نمی‌کنیم.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: در این عملیات جو بایدن رئیس‌جمهور آمریکا که خود را برای دفاع از رژیم اسرائیل تکه و پاره می‌کرد رسما اعلام کرد وارد درگیری نخواهد شد.

 حساب فرانسه، آلمان و انگلیس سر جای خودش است

سردار قاآنی یادآور شد: پیام وعده صادق و جمهوری اسلامی به همه کسانی بود که در دنیا دل‌خوش به آمریکا هستند این است که آمریکا از هیچ کشوری به اندازه رژیم اسرائیل دفاع نخواهد کرد. پس رهبران منطقه در این باره فکر کنند. تازه آمریکا، ناتو را به میدان آورد. همه جنایتکارهایی که در این جنگ بودند اقداماتشان به حساب‌شان می‌رود. فرانسه، آلمان و انگلیس که شب عملیات وعده صادق هواپیما آوردند فکر نکنند همه چیز تمام شد! حساب آنها سرجای خودش است.

اسرار زیادی در عملیات وعده صادق نهفته است

وی افزود: پیروزی وعده صادق به موشک‌ها و پهپادهایی که به سرزمین‌های اشغالی رسیدند نیست؛ اسرار زیادی در این عملیات نهفته است. خیلی کار دارد تا اسرار فراوان نهفته عملیات وعده صادق را تحلیل کرد.

«وعده صادق» یک عملیات‌ محدود بود نه جنگ

فرمانده نیروی قدس سپاه خاطرنشان کرد: «وعده صادق» نه جنگ بلکه یک عملیات‌ محدود بود که توسط بخشی از یک نیروی جمهوری اسلامی انجام شد، دنیا باید بفهمد قدرت کجاست.

سردار قاآنی تصریح کرد: روبروی عملیات وعده صادق، رژیم صهیونیستی و تمام آمریکا و تمام ناتو قرار داشتند. در آن شب ۲۲۰ هواپیمای نظامی در آسمان بودند و دیگر آسمان بیش از این هواپیما را جواب نمی‌داد و بیش از این دریای سرخ و مدیترانه گنجایش ناو را نداشت.

وی افزود: موشک‌ها و پهپادهای انقلاب اسلامی از ایران شلیک شد و همه با چشم خودشان دیدند ولی این قدرت مقاومت و متعلق به تمام مسلمانان روی کره زمین بود.  

فرمانده نیروی قدس سپاه ادامه داد: رژیم صهیونیستی فکر می‌کرد که اگر بگوید ۹۹ درصد موشک‌ها و پهپادها را در تاریکی شب زده است و همه باور می کنند. مردم جهان به کنار، خودشان تا ۱۰ روز قبل از ۹۹ درصد به ۷۴ رسیدند. مهم این است که یک نظامی اراده می‌کند کاری را که هیچ کس در دنیا جرات تصمی‌ گیری آن را هم ندارد انجام دهد این مهم است برای انقلاب و نظام و مقاومت است.

کوچکتر از آن هستند که جلوی جبهه مقاومت بایستند

سردار قاآنی با بیان اینکه آمریکا، رژیم صهیونیستی و غرب کوچکتر از آن هستند که جلوی جبهه مقاومت بایستند، گفت: در حالی که پس از شهادت مستشاران ما زیر سخت‌ترین فشارها بودیم اما با صبر و تدبیر عمل کردیم. نظام جمهوری اسلامی تدبیر دارد و با تدبیر حرکت می‌کند.

شناخت عمق عملیات «وعده صادق» زمان می‌خواهد

سردار قاآنی، عملیات وعده صادق را مقاومتی دانست و گفت: هنوز شناخت عمق عملیات طوفان‌الاقصی و وعده صادق که ایران با اقتدار و با صلابت انجام داد زمان می‌خواهد تا معلوم شود چیست.  دشمنان بهتر از دوستان فهمیدند در عملیات وعده صادق چه ضربه ای خورده‌اند.

فرمانده نیروی قدس افزود: همه دوربین‌های جهان روی منطقه عملیات زوم شده بود و ایران اسلامی با اقتدار عملیات را انجام داد.

سردار قاآنی با بیان نبرد با سنگ ۳۰ سال پیش با فرماندهی شهید سلیمانی و امثال حاج رحیمی امروز به طوفان الاقصی ختم شده است، گفت: وقتی طوفان الاقصی شروع شد همه تحلیلگران نظامی حداکثر زمان ایستادگی فلسطینی‌ها را ۲ ماه تخمین می‌زدند ولی بیش از ۷ ماه است که طول کشیده است. نیروهای مقاومت هم اعلام می‌کنند امروز وضع ما با اندک تغییری مثل شروع طوفان‌الاقصی است.

صهیونیست‌ها از روی ترس نمی‌گذاشتند شکر وارد غزه شود

فرمانده نیروی قدس یادآور شد: صهیونیست‌ها یک روز شنیده بودن از شکر می‌توان موادی تولید کرد که به درد میدان نبرد می‌خورد. صهیونیست‌ها از ترس تولید موشک مدت‌ها نمی گذاشتند شکر وارد غزه شود. بنابراین هر چه در غزه هست تولید خودشان در سرزمینی محاصره شده است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
11 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.