هوالحق

ما به این در نه پی حشمت و جاه آمده ایم        

از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم

در این روز های سرنوشت ساز و مهم هموطنان با نوعی استیصال میپرسند که چه باید کرد؟ برخی از دوستان و هم اندیشان عزیز اصلاح طلب تصمیم بر عدم حضور دارند لذا حقیر لازم میدانم چند نکته را به عرض دوستان برسانم: 

اولا اعضای جبهه اصلاحات پایتخت نشین از جوانان و فرهنگیان و هم اندیشان خود در اقصی نقاط مختلف کشور که طی سالیان متمادی جان و مال خویش را فدای عقیده و هدفشان کردند و برای مواضع مشترک جنگیدند و حتی زندان رفتند و دادگاهی، عزل،… نظر خواهی کردند؟!

آیا رفراندوم درون  جناحی صورت گرفت؟! ثانیا بر فرض محال که اینچنین بوده کسانی که نظر مخالف داشته اند خیانتکارند؟ اینکه اکنون فقط و فقط نظر خود را صحیح بدانیم و هیچ استدلالی را نپذیریم نوعی سختگیری که با افکار اصلاح طلبی منافات دارد محسوب نمی‌شود؟!

طبق نظر خیل عظیمی از اقشار مختلف جامعه این عملکرد مصداق «دیگی که برای ما نجوشد… در آن بجوشد» است و  یا حکایت « یا ما بازی یا بازی تمام» و هر چه بر وطن می‌رود بگذار برود!!

البته که برخی از هموطنان عزیز تصمیم بر تحریم انتخابات گرفته اند که دلایل خود را دارندو طبق سیره و منش اصلاح طلبی نظر آنها محترم است.

اما کسانی چون ما تصمیم گرفته ایم که  با رای خود از آنچه نباید بر وطن عزیمان ایران پیش بیاید جلوگیری نمائیم ما برای مقابله با  تمامیت خواهان و هتاکانی چون حسن رعیت و حسن عباسی هادر این برهه که احتمالا آخرین خاکریز ایستادگی می‌کنیم. ما ندای لمپن های خارج نشین که دست ترامپ را برای فشار حداکثری به مردم بی دفاع ایران بوسیدند لبیک نمیگوییم. 

براران و خواهران عزیز پایتخت نشین جبهه اصلاحات و نمایندگان محترم پیشین مجلس یادآور میشوم اگر کشور برای چندین ماه و یا حتی سال دچار تورم و رکود شود بحمداله شما دستتان به دهنتان میرسد و یارای مقاومت دارید اما آیا به دانشجوی ستاره دار گنجشک روزی شهرستانی که کمرش زیر بار مشکلات معیشتی خم شده اندیشیده اید ؟؟؟

به خیل عظیم جوانانی که از فقر و نامیدی رنجور و درمانده شده اند و در صورتیکه ذره ای اوضاع بدتر شود به شام شب محتاجند اندیشیده اید؟؟؟

کسانی که میگویند ما بین بد و بدتر انتخاب نمیکنیم دقیقا گزینه بدتر را برگزیده ا ند! 

ما عده ای از جوانان، فرهنگیان ، اساتید، دانشجویان ، بازاریان و …اصلاح طلب دوراندیش برای حفظ جمهوریت و مقابله با تمامیت خواهی و تهدیدات داخلی و خارجی و حقوق مردمی و برای زندگی ، برای زندگی ، برای زندگی و نه زنده ماندن به دکتر همتی رای می‌دهیم و معتقدیم رای ندادن منجر به تشدید اوضاع نامطلوب خواهد شد با این حال هر کدام از هموطنان که به زعم خود برای بهبود اوضاع هر تصمیمی که اتخاذ نموده اند قابل احترام و تخریب دوستان به دور از اخلاق و مسئولیت های مدنی و اجتماعی میباشد. 

وبر این عقیده عزم راسخ داریم که:

«به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل 

که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم» 

سرفراز باش ای میهن من

 

نویسنده: حجت الله عباسی

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
9 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.