آغاز طرح فروش فوری و پیش فروش سایپا نوروز 1403+ جدول و شرایط

طرح فروش فوری و پیش فروش سایپا ویژه نوروز 1403 آغاز شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، فروش فوری و پیش فروش سه محصول سایپا اطلس G، کوییک GX-L و ساینا اس با استاندارد 85 گانه از ساعت 11 امروز پنجشنبه (17 اسفندماه) آغاز شد.

زمان تحویل سه محصول سایپا در طرح پیش فروش از شهریور ماه الی آذرماه سال آینده و طرح فروش فوق العاده 90 روزه خواهد بود.،‌ لذا متقاضیان از طریق نمایندگی‌ها و سایت فروش اینترنتی می‌توانند نسبت به ثبت‌نام خودروهای یاد شده اقدام کنند.

در طرح فروش فوق العاده و پیش فروش نوروزی سایپا، محدودیت سن 18 سال و دارای گواهینامه، عدم پلاک فعال انتظامی و عدم ثبت نام و صدور فاکتور طی 48 ماه گذشته نزد خودروسازان و 24 ماه گذشته از سوی مونتاژکاران، مورد تاکید قرار گرفته است. تاکید می‌شود که امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو به‌صورت وکالتی وجود ندارد.

 پیشاپیش ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و فرا رسیدن عید نوروز 1403 شرایط فروش نوروزی محصولات شرکت سایپا به شرح ذیل در سامانه گروه خودروسازی سایپا اجرایی خواهد شد.

شرایط فروش فوری سایپا اسفند 1402:

فروش فوری محصولات سایپا ویژه نوروز 1403

شرایط پیش فروش سایپا اسفند 1402؛

 

 

ed8ovafh5oac8hsu4

 تاریخ و نحوه ثبت نام:

متقاضیان محترم از ساعت 11 صبح امروز پنج شنبه مورخ 1402/12/17 تا تکمیل ظرفیت می توانند با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا ، نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام نمایند .

لازم بذکر است شرکت در این طرح صرفاً از طریق آدرس فوق امکانپذیر بوده و در صورت استفاده متقاضی از سایر آدرسها ، عواقب آن بر عهده متقاضی خواهد بود.

لازم به توضیح است مشتریان می توانند قبل از تاریخ فوق به سایت مراجعه و پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام نمایند.

شرایط عمومی بخشنامه :

1 - محدودیت کد ملی برای ثبت نام ها اعمال خواهد شد (هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو می باشد ) .

2 - حداقل سن متقاضیان خرید خودرو 18 سال و ملزم به ارائه گواهینامه خودرو حداقل پایه سوم می باشند.

3 - امکان ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک فعال انتظامی (نصب بر روی خودرو) میسر نمی باشد.

4 - امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو بصورت وکالتی وجود ندارد.

5 - ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نمی باشد.

6 - متقاضی طی 48 ماه گذشته نزد شرکت های سایپا و ایران خودرو و طی 24 ماه گذشته از سایر خودروسازان ثبت نام و صدور فاکتور خودرو نداشته باشد.

7 - شماره تلفن همراه اعلام شده می بایست متعلق به شخص متقاضی باشد.

پیش فروش نوروزی 3 محصول شرکت سایپا از پنجشنبه هفته جاری به صورت اینترنتی فعال خواهد شد.

دیدگاه تان را بنویسید