آیت الله موسوی اردبیلی از چهره‌های وفادار به امام راحل در دوران سخت مبارزات و یار صمیمی انقلاب و رهبری معظم بودند و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نکردند.

به گزارش جماران، آیت الله اراکی، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با صدور پیامی ارتحال آیت الله العظمی موسوی اردبیلی را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است: خبر عروج ملکوتی مرجع عالیقدر جهان تشیع حضرت آیت الله موسوی اردبیلی اندوه و ماتم سنگینی را بر دل‌های دوستان و ارادتمندان خود نشاند.

این عالم نستوه و خستگی‌ناپذیر در طول عمر پربرکت خویش در مسیر انقلاب منشأ خدمات شایسته و اثرگذار بود و سوابق مبارزاتی و انقلابی آن شخصیت بزرگوار سرشار از مجاهدت عالمانه در راه تحقق اهداف عالی انقلاب اسلامی است.

بی‌تردید ایشان از چهره‌های وفادار به امام راحل در دوران سخت مبارزات و یار صمیمی انقلاب و رهبری معظم بودند و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نکردند.

اینجانب به پیشگاه حضرت‌بقیة الله و ارواحنا فداه و مقام معظم رهبری مراجع بزرگوار عظام تقلید، شاگردان و دوستداران ایشان به ویژه بیت مکرم و فرزندان ارجمندشان تسلیت عرض می‌نمایم و علو درجات آن مرجع شریف و صبر و اجر فراوان برای همه بازماندگان را از درگاه خداوند متعال مسألت دارم.

منبع: حوزه نیوز

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.